Moda oraz  presja, wywoływana przez media na tzw. obecność w internecie czy e-commerce powoduje, że wiele firm inwestuje duże pieniądze w serwisy internetowe często narażając się na straty, spowodowane nieznajomością tematu lub działalnością różnego rodzaju "doradców", wykorzystujących ich niewiedzę. Powoduje to niepotrzebną frustrację i zniechęcenie do internetu, która w niedalekiej przyszłości może zadecydować o przetrwaniu firmy na rynku.
Prawda zaś jest taka, że nie trzeba wydawać wielu tysięcy złotych by dysponować sprawnym, wysokiej jakości serwisem internetowym, radzącym sobie z dużym ruchem w sieci, opartym o stabilny i trudny do spenetrowania system operacyjny, który gwarantuje pewność i sprawność działania za niewygórowane pieniądze.
Nasza ofera jest skierowana do tych, którzy nie chcą ponosić dużych kosztów ale chcą, by ich firma była konkurencyjna, korzystała z nowoczesnych metod marketingu i sprzedaży poprzez sieć Internet,  dysponowała własnym adresem w internecie w postaci np www.firma.com.pl czy www.firma.pl (tzw. domeną), pocztą elektroniczną, własną stroną WWW oraz sklepem internetowym za rozsądne pieniądze, ale z odpowiednią jakością i wysokim poziomem  usług.

Firmom oferujemy 4 typy serwisów, w zależności od ich potrzeb i możliwości finansowych.
Najtańsza oferta, najkorzystniejsza przede wszystkim dla najmniejszych firm i osób, prowadzących działalność gospodarczą,  obejmuje 1 konto unixowe, 1 konto pocztowe i 20 MB miejsca na dysku na pocztę i stronę WWW. Umożliwia ona pełne funkcjonowanie firmowej strony wraz z pocztą elektroniczną, serwisem WWW, FTP oraz możliwością łatwego rozszerzenia zakresu usług w razie potrzeby.
Miesięczny koszt utrzymania takiego serwisu na naszym serwerze to tylko 50 PLN netto !
Przy płatnościach z góry za okresy dłuższe oferujemy bonifikatę do 25%.

Dla nieco większych firm, posiadających kilku pracowników polecamy serwis STANDARD, w skład którego wchodzi 1 konto unixowe, 5 kont pocztowych, 10 aliasów i 50 MB miejsca na dysku na pocztę i stronę WWW. W skład serwisu wchodzą oczywiście podstawowe usługi jak poczta elektroniczna, serwis WWW oraz FTP. Miesięczny koszt utrzymania takiego serwisu na naszym serwerze jest nieco większy, bowiem wynosi 100 PLN netto. Jest jednak o wiele korzystniejsza niż osobne wykupienie dodatkowych kont pocztowych, szczególnie że przy płatnościach z góry za okresy dłuższe oferujemy bonifikatę do 25%!

Do firm, mających więcej pracowników lub potrzebujących więcej miejsca na serwis WWW czy FTP jest skierowana oferta serwisu ADVANCED. W jego skład wchodzi 1 konto unixowe, 10 kont pocztowych, nieograniczona ilość aliasów i 100 MB miejsca na dysku na pocztę, strony WWW i FTP.
Serwis FULL - najdroższa oferta skierowana jest do firm, które dysponują kilkunastoma lub więcej   pracownikami oraz chcą w pełni wykorzystać możłiwości internetu do celów marketingowo-reklamowych. Oprócz 1 konta unixowego, 20 kont pocztowych, nieograniczonej ilości aliasów i 150 MB miejsca na dysku na pocztę, strony WWW i FTP w cenę wliczone są pełne statystyki odwiedzin oraz własny dialup. Koszt tego serwisu wynosi 250 zł netto miesięcznie, ale przy płatnościach z góry za okresy dłuższe oferujemy bonifikatę do 25%!

Na życzenie klienta możemy stworzyć dowolnie złożone serwisy WWW, począwszy od najprostszych po bardzo skomplikowane serwisy informacyjne i prezentacyjne. Orientacyjne ceny naszych usług w tej dziedzinie znajdują się w cenniku stron WWW.

Za dodatkową, niewielką opłatą nasi klienci mogą skorzystać z wielu innych usług jak np. lista dystrybucyjna/dyskusyjna, rozbudowane statystyki, dialup, autoresponder czy autoryzacja dostępu do stron WWW. Szczegółowy opis usług jest dostępny tutaj.
Dodatkowo oferujemy każdemu z naszych klientów uruchomienie za niewielką miesięczną opłatą sklepu internetowego w oparciu o nasze oprogramowanie, na bazie którego działa CyberSklep. Do zapoznania się z zasadami instalacji i uruchamiania sklepu internetowego zapraszamy na strony informacyjne CyberSklepu.

Załatwiamy wszelkie formalności związane ze zgłaszaniem, rejestracją i przenoszeniem domen adresowych, które przeprowadzamy w imieniu klienta. 

Firmom, które dysponują już własną domeną przenosimy ją na nasz serwer za darmo!

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń, wymagających stworzenia specjalizowanego oprogramowania, współpracującego z bazami danych SQL, bezpiecznych transmisji danych i autoryzacji dostępu do danych z wykorzystaniem SSL i kryptografii oraz  systemów przywoławczych, korzystających z technologii GSM.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

[Powrót na główną stronę]